• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4'ün Ön Paneline Ait Görseller Yayınlandı

Sony Xperia Z4'ün Ön Paneline Ait Görseller Yayınlandı

0
0
0
0
0
​Sony’nin her yıl çıkardığı üst donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlarından sonra çoğukullanıcılar, Sony’den artık çok daha büyük oynamasını bekliyor. Çünkü Sony Xperia Z2 ve Xperia Z3’ün kameraları ve genel hatlarıyla tasarımları birbirine çok benziyordu. O yüzden artık Xperia Z4 için beklentiler üst seviyeye çıkmış durumda.
Sony’nin her yıl çıkardığı üst donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlarından sonra çoğukullanıcılar, Sony’den artık çok daha büyük oynamasını bekliyor. Çünkü Sony Xperia Z2 ve Xperia Z3’ün kameraları ve genel hatlarıyla tasarımları birbirine çok benziyordu. O yüzden artık Xperia Z4 için beklentiler üst seviyeye çıkmış durumda.

Sony Xperia Z2 ve Xperia Z3’te 5.2 inç 1080 piksel çözünürlüğünde ekran vardı. Fakat gelen son söylentilere göre Xperia Z4’te 2560 x 1440 çözünürlükte 5.2 inç Quad HD ekran olacağı söyleniyor. En azından ekranla ilgili bir geliştirmenin yüksek ihtimalle olacağını söyleyebiliriz.

Bunun dışında farklı bir kamera sensörünün de kullanılacağı söyleniyor. İşlemci olarak Snapdragon 810 ve 3 GB RAM de Xperia Z4’de olması beklenen diğer özellikler.

Aşağıda Esato’nun sızdırdığı ve Sony Xperia Z4’ün ön paneline ait olduğu söylenen görselleri göreceksiniz.

Kaynak: AndroidHeadlines - Esato
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0