• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony, Xperia Z4’ü 20 Nisan’da Duyurmak İstiyor

Sony, Xperia Z4’ü 20 Nisan’da Duyurmak İstiyor

0
0
0
0
0
​Sağlam kaynaklardan gelen haberlere göre Sony, Xperia serisinin son üyesi Xperia Z4’ü 20 Nisan tarihinde duyurmak istiyor. 
Sağlam kaynaklardan gelen haberlere göre Sony, Xperia serisinin son üyesi Xperia Z4’ü 20 Nisan tarihinde duyurmak istiyor. 

Bu zamana kadar teknoloji sitelerinden Xperia Z4’le ilgili birçok sızıntı haberler ve fotoğraflar paylaşıldı. Bu haberlerden sonra elefonu bekleyen kişilerde ufak tefek bazı fikirler oluştuğu için Sony’nin Xperia Z4 duyurusunu çok fazla ertelemek istemediği söyleniyor. Ayrıca geçtiğimiz hafta T-Mobile’ın hamlesinin, Xperia Z4’ün daha erken bir tarihte çıkabileceğine dair söylentilerin ortaya çıkmasına sebep olmuştu.

LG’nin 28 Nisan’da LG G4’ü tanıtacak olması da şirketin elini biraz daha çabuk tutmak istemesine sebep olabilir. 3 ya da 4 GB RAM, Snapdragon 810 işlemci, 20.7 MP arka kamera ve 5.2 inçlik yüksek çözünürlükte ekranla gelecek olan Xperia Z4’ün, LG G4’ün gölgesinde kalması istenmiyor.

Bu gelişmelerin de bir söylentiden ileriye gitmediğini söylememiz gerekiyor. Fakat Sony’nin bu konudaki endişelerinin mantıksız olduğunu söyleyemeyiz. Yani 20 Nisan’da Xperia Z4’ün tanıtımı gerçekleşirse şaşırmayın.


Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0