• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z4'ün Yeni Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı

Sony Xperia Z4'ün Yeni Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı

1
0
0
0
0
Xperia serisinin yeni üyesi olacak Z4'ten bilgiler gelmeye devam ediyor.
Yaz aylarında çıkmasını beklediğimiz Sony'nin Z serisinin yeni üyesi Xperia Z4'ten görseller gelmeye devam etmekte. 

Bu haberimizde bahsettiğimiz ve OnLeaks tarafından sızdırılan Xperia Z4 fotoğraflarına yenileri eklendi. Bu fotoğraflar da gösteriyor ki; OneLeaks'in sızdırdığı görseller de büyük ihtimal Xperia Z4'ün fotoğrafları.

Tıpkı diğer Xperia Z modellerinde olduğu gibi Xperia Z4 de OmniBalance tasarımla piyasaya sürülecek. Yani Xperia Z4 satışa sunulduğunda dış görüntüsü bir önceki modeli Z3 ile neredeyse ayırt edilemez olacak.

 


Z4'ün sızdırılan fotoğraflarından birinde de göreceğiniz gibi telefon octa-core işlemcili Qualcomm Snapdragon 810 çipseti barındıracak. Bu aslında pek süpriz olmadı çünkü gerek bizim yaptığımız haberlerde gerekse farklı kaynaklardan basına sızan bilgilerde hemen hemen herkes telefonun çipset ve işlemci özelliklerinin bu şekilde olacağını tahmin edebiliyordu. Fotoğraf aynı zamanda cihaz numarasının E6553 olduğunu da doğrulamakta.Bu arada geçtiğimiz hafta GFX Benchmark veri tabanında görüntülenen özelliklerlerin de Xperia Z4'e ait olduğu kesinleşti diyebiliriz. GFX'in veri tabanına göre 5.1-inç ekrana sahip Z4 ayrıca 3GB RAM, 32GB depolama, 20 MP arka, 5 MP ön kamera gibi özellikler barındırmakta.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0