• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z5 İçin Bu Zamana Kadar Yapılmış En İyi Konsept Çalışması

Sony Xperia Z5 İçin Bu Zamana Kadar Yapılmış En İyi Konsept Çalışması

1
0
0
0
0
Tasarımcı Jermaine Smit, Sony Xperia Z5 için bu zamana kadar belki de en iyi konsept çalışmasını yayımladı.
Sony, büyük bir değişiklik yapılmazsa bu yıl Berlin’deki IFA fuarında Xperia Z5 modelini tanıtacak. Şu ana kadar net bir görseline rastlamadığımız cihazla ilgili tasarımcı Jermaine Smit, oldukça etkileyici bir konsept çalışması hazırlamış.

Xperia Z5’in konsept çalışmasında cihazın çerçeveleri biraz daha dar ve oval olduğu görülüyor. Oval bir güç düğmesi olan Xperia Z5 konseptinde ekran büyüklüğü 5.5 inç olacak şekilde tasarlanmış.

Arka kamerası ise 21 ila 27 MP megapiksel aralığında olacak. Eğer Sony Xperia Z5’te 5.5 inçlik bir ekran kullanacaksa (bir önceki model Z3 Plus’ın ekran boyutu 5.2 inçti) cihazın bataryasının ve kamera sensörünün biraz daha yüksek olabileceğini bekleyebiliriz.

Sony genel olarak Xperia Z serisinin tasarımlarını çok fazla değiştirme niyetinde olmuyor. O yüzden Xperia Z5’in, Z3 ve Z3 Plus’ın biraz daha iyileştirilmiş versiyonu olarak gelebileceğini söyleyebiliriz. Sonuç olarak Sony, Xperia Z5’i tıpkı bu konsept çalışmasında olduğu gibi bir tasarımla karşımıza çıkartabilir. 

Tasarımcı Jermaine Smit’in Xperia Z5’le ilgili konsept çalışmasının fotoğraflarını ve videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0