• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Telefon Almak İsteyen Hanımefendilere Müjde: Pembe Xperia Z5 Çıkıyor!

Sony Telefon Almak İsteyen Hanımefendilere Müjde: Pembe Xperia Z5 Çıkıyor!

7
1
0
0
0
Sony'nin Eylül ayında lanse ettiği ve ülkemizde de fazlaca ilgi gören Xperia Z5'in şimdi de pembe renk seçeneği geliyor.
Sony'nin fazlasıyla önem verdiği Xperia Z ailesinin son üyesi olan Xperia Z5, ilk bakışta Xperia Z3+ olarak bilinen Z4'ten pek de farklı değil gibiydi. Ancak tasarımsal olarak daha şık ve haliyle performansı arttırılmış bir cihaz olan Z5, renk seçenekleriyle de farklılık yaratıyordu.

Griye kaçan bir siyah, beyaz, klasikleşen altın ve bir de farklı olarak yeşil seçeneği bulunan Xperia Z5'in renk skalası açısından özellikle bayanlarda yeşil renk fazlaca ilgi görmüştü. Şimdi ise daha telefonu almamış ancak almayı planlayan hanımefendilerin ilgisini çekebilecek bir renk daha geliyor. Pembe.Resimde görebileceğiniz gibi Apple'ın ortaya attığı roze altından daha çok şirin bir pembe tonunu barındıracak olan Xperia Z5'in bu modeli nedense bana hoş bir seçim olmuş gibi geldi. Direkt pembe renk olarak gördüğümüz telefonlardan farklı olarak rengi telefona yakıştıran Sony, bu pembe Xperia Z5'i ilk olarak Çin'de satışa çıkartıyor. Operatör Chunghwa Telecom'a özel bir seri olarak hazırlanan pembe Xperia Z5'in daha sonra dünya genelinde ülkemizin de dahil olduğu bölgelerde satışa çıkacak.Eğer sizin de hoşunuza gittiyse kısa süre içerisinde Xperia Z5 almayı düşünmüyorsanız biraz daha bekleyerek seveceğiniz bir renk ile beraber alabilirsiniz. Yani altın renkli modelinden daha dikkat çekici durduğu kesin sonuçta.

Son olarak "Ya bu telefonun özellikleri neydi ki?" diye düşünüyorsanız aşağıda bulunan Xperia Z5'in ön incelemesini görebilirsiniz;
 

"Yav bir de bunun küçük ve 4K modeli vardı" diyenleriniz de olduysa aşağıda Xperia Z5 ailesinin kıyaslamasını da görebilirsiniz;
 
7
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
0
0
0