• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony, Bu Sefer de Pembe Renkli Xperia Z5 Premium Getirdi

Sony, Bu Sefer de Pembe Renkli Xperia Z5 Premium Getirdi

0
0
0
0
0
Sony'nin geçtiğimiz yıl sonuna doğru çıkardığı ilk 4K ekran çözünürlüğüne sahip telefonu Xperia Z5 Compact için pembe renk seçeneği eklendi.
Sony'nin gerçekten başarılı bir telefon serisi olarak gösterilen Xperia Z serisinin son üyeleri olan Z5 ailesinin belki de en dikkat çeken üyesi Xperia Z5 Premium'du. Dünyanın ilk 4K çözünürlüğüne sahip telefonu olarak oldukça beğeni toplayan cihazda bu sefer kadın kullanıcılarının fazlasıyla ilgisini çekebilecek bir model daha geliyor.

Şimdiye kadar siyah, ayna kadar net yansıtma yapan krom ve altın olacak şekilde renk seçeneklerine sahip olan Xperia Z5 Premium'a bu sefer daha önce Xperia Z5'e eklendiği gibi pembe rengi de dahil edildi.Murai-san tarafından tasarlandığı belirtilen yeni renk seçeneği pearlescent ya da Türkçe olarak sedefli diyebileceğimiz bir şekilde pembe ve siyah arası geçişler sunan bir şekilde olacak. Bu noktada Apple'ın ve ardından birçok markanın kullanmaya başladığı roze altın rengine rakip olabilecek olan Xperia Z5 Premium'un pembesi, genellikle altın ve parlak krom renk seçen bayanlara özel bir alternatif renk sunacak.
 


Ülkemize gelip gelmeyeceği noktasında şu anda net bir bilgi olmamasına rağmen tahminen sınırlı sayıda gelebileceğini düşündüğüm renk seçeneğinin Xperia Z5'teki versiyonuna göre çok daha başarılı bir şekilde yapıldığı görülüyor. Şu anda 2.500TL fiyat bandına düşen Xperia Z5 Premium, hali hazırda tercih edilebilecek en performanslı telefonlardan biri.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0