• Anasayfa
  • Mobil
  • Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact, Parmak İzi Tarayıcısıyla mı Geliyor?

Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact, Parmak İzi Tarayıcısıyla mı Geliyor?

0
0
0
0
0
Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact, Parmak İzi Tarayıcısıyla mı Geliyor?
Twitter’da cihazlarla ilgili bilgileri sızdıran kullanıcılardan bir tanesi olan @vizileaks, Sony Xperia Z5 ve Z5 Compact’a ait görüntüleri sızdırdı.
Sony, Eylül ayındaki IFA etkinliği için bir duyuru yapmış ve şirketin tanıtacağı bir sonraki üst düzey telefonunun Z serisine ait Xperia olacağı hemen hemen kesinlik kazanmıştı. Gelen son fotoğraflara göre Eylül ayında tanıtılacak Xperia Z5 ve Z5 Compact, parmak izi tarayıcısına sahip olacak.

Son yıllarda artık üst düzey cihazların olmazsa olmazlarından olan parmak izi tarayıcısına Xperia Z5 ile Sony de geçiş yapacak. @vizileaks, Xperia Z5 ve Z5 Compact’a ait olduğunu iddia ettiği bir fotoğraf paylaştı. (iki telefonun ortasında iPhone 5s bulunuyor)

Bu fotoğrafın gerçekliğini teyit etmenin bir yolu yok elbette, sonuçta bir sızıntı fotoğraf. @vizileaks’in paylaştığı görselden yola çıkarsak Sony’nin yıllardır değiştirmediği güç düğmelerinin bulunduğu bölüm, Xperia Z5 ve Z5 Compact’ta da aynı şekilde olacak. Bunun dışında Xperia Z5’te ayrıca bir kamera deklanşör düğmesi bulunuyor. Ses düğmeleri de güç düğmesinin hemen altında yer alıyor. 
   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0