Spielberg'ün Tableti Geliyor

1
0
0
0
0
Spielberg'ün Tableti Geliyor
Steven Spielberg'ün kurduğu Dreamworks Pictures yapım şirketi, kendi lisanslı karakterlerini mobil dünyada daha rahat kullanabilmek için çıkartacağı tabletin üretimine yönelik Fuhu ile anlaştı. DreamTab çok yakında geliyor.
Dreamworks Pictures, çocuklara yönelik bir Android tablet üretimi iç,in Toys' R Us'ın da Nabi tabletlerini üreten Fubu ile anlaştı. New York Times'ın haberine göre 8 inç olması planlanan DreamTab'ın fiyatının da 300 Dolar'ın altında olacak ve devamlı olarak resmi Dreamworks karakterleri ile güncellenecek.

Dreamworks'ün animasyon yöneticilerinden birisi olan Nancy Bernstein'ın verdiği örneğe göre ailenin verdiği izin süresi dolduğunda Shrek çıkarak çocuğa tableti kapatmasını öğütleyecek. Ayrıca çocuklara yönelik çizim derslerinin de yer alacağı tablette Dreamworks'ün animasyon uzmanları tarafından verilen açıklamalar ve çizim dersleri yer alacak. Bu dersler için ise Dreamworks'ün stüdyolarında kullandığı aynı teknolojinin kullanılacağı söyleniyor.

Dreamworks marka kulaklık ve kılıf gibi akseuarlarla birlikte piyasaya çıkacak olan Dreamtab, 2014 yılının bahar aylarında raflardaki yerini alacak. İlt etapta sadece 8 inç olacak olan tabletin 12 inç modelinin de düşünüldüğü söylentiler arasında.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0