• Anasayfa
  • Mobil
  • Spigen, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın Kılıflarını Satışa Çıkardı

Spigen, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus’ın Kılıflarını Satışa Çıkardı

1
0
0
0
0
Samsung’un tam bir hafta sonra (13 Ağustos) Unpacked etkinliğiyle duyurucağı Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus’ın Spigen’e ait kılıfları ortaya çıktı.
Samsung’un yeni phablet modeli Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge’in bir üst versiyonu S6 Edge Plus’ın tanıtılmasına çok az kaldı. Özelliklerinin hemen hemen nasıl olacağını artık bildiğimiz bu iki cihazın Spigen’e ait kılıfları da ortaya çıktı. Note 5’e ait kılıflardan daha önce birkaç tanesi ortaya çıkmıştı fakat şimdi liste biraz daha kabarık. 

Spigen, Galaxy Note 5 için toplam 9 adet kılıf üretmiş. Farklı renklerle ve cihazın tasarımını değiştirecek farklı formlarla gelecek olan kılıfların fiyatları 14.99 ila 34.99 dolar arasında değişiyor.

Galaxy S6 Edge Plus için de yalnızca tek bir tasarımda fakat üç farklı renkte kılıf bulunuyor. Şampanya altını, topaz mavisi ve saten gümüş rengine sahip olan kılıflar, 34.99 dolarlık tek bir fiyatla gelecek. 

Spigen’in satışa sunduğu kılıflar, cihazların tam olarak hangi tasarımla geleceğini de artık net bir şekilde ortaya çıkarmış oldu. 
 

 Galaxy Note 5


 Galaxy S6 Edge Plus


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0