Spotify Mobil Ücretsiz Çıktı

2
0
0
0
0
Ülkemize gireli henüz birkaç ay geçmişken oldukça ciddi bir kullanıcı kitlesi kazanan Spotify, hızlı girişinin ardından Türkçe reklamlara da yer vermeye başlamıştı. Ücretsiz ve reklamlı olan masaüstü sürümünün yanı sıra aylık 5 liraya masaüstünde sınırsız, daha yüksek kalitede ve reklamlı müzik dinleme imkanı da veren Spotify, ayrıca dünyanın müziğini mobil cihazlara da ayda 10 liraya çevrimdışı olarak veriyordu.
Spotify, tüm bu özelliklerinin yanı sıra geçtiğimiz hafta Wall Street Journal'a yaptığı açıklama ve basın toplantısıyla ardından mobil cihazlar için ücretsiz ve reklamlı bir uygulama da çıkartacağını duyurmuştu. Bu haberin hemen ertesinde ise duyurduğu servisi kullanıcılara açan şirket, bu sayede ücretsiz bir şekilde çevrimiçi ve reklamlı olarak akıllı cihaz kullanıcılarına ulaşmaya başladı.

İsteğe bağlı olarak ücretli versiyonunun da satışına devam eden Spotify, ücretli versiyonda daha yüksek kalitedeki müziği çevrimdışı olarak dinlemeye de olanak tanıyor. Ancak hala bazı grup ve şarkıcıların telif haklarını elinde tutan şirketlerin anlaşmaya yanaşmaması sebebiyle Spotify'dan ulaşılamadığını da belirtmek gerekiyor.

Spotify video incelememizi izlemek için tıklayın


Spotify'ı indirmek için:
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0