• Anasayfa
  • Mobil
  • Square Enix'ten Mobil Platformlara Yeni Bir Lara Croft Oyunu Geliyor!

Square Enix'ten Mobil Platformlara Yeni Bir Lara Croft Oyunu Geliyor!

0
0
0
0
0
Square Enix, en popüler karakterlerinden biri olan Lara Croft'un yeni bir oyununu daha mobil platforma sunmaya hazırlanıyor.
Bir süre önce Android, Windows Phone ve iOS platformuna Lara Croft: Relic Run oyunun sunan Square Enix şimdi ise bir başka Lara Croft oyununu mobil platforma sunmaya hazırlanıyor.

E3 kapmasında pek çok tanıtım yapan Square Enix, akıllı telefonlar ve tabletler için yeni oyunu Lara Croft: Go'yu da duyurdu. Puzzle macera oyunu şeklinde olacak Lara Croft: Go, şirketin bir diğer oyunu Hitman: Go'ya oynanış şekli açısından oldukça benzemekte. Yani kafanızda '' e zaten bir oyun vardı yenisi ne alaka?'' gibi soru işaretleri olmasın. Relic Run ile Go'nun oynanış biçimleri, kısaca oyun türleri birbirinden farklı.Tomb Raider's oyunlarının da geliştiricisi olan Square Enix, sanıyoruz Lara Croft'un kazandırdığı gelirden memnun ki peş peşe ayrı karakterin farklı türlerde oyunlarını mobil platforma sunuyor. Yeni oyunun aynı zamanda kısa bir oynanış videosunu da E3'te tanıtan Square Enix, henüz oyun hakkında çıkış tarihi ya da hangi mobil platformlara geleceği gibi bilgileri ise henüz vermiş değil. Bekleyip göreceğiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0