• Anasayfa
  • Mobil
  • Starlike Uygulaması Sizin İçin Ajanlık Yapıyor

Starlike Uygulaması Sizin İçin Ajanlık Yapıyor

0
0
0
0
0
Hayranı oluğunuz birini takip etmek, arastirmak ve hakkinda herseyi bilmek istemek gayet doğal bir davranıştır. Sevgilinizin sizi aldatıyor olabileceği hissi zirveye çıktığı zaman Facebook, Twitter sosyal ağlarda yapılan araştırmalar o derece kapsamlıdır ki FBI’dan teklif gelmesi an meselesidir.
Hayranı oluğunuz birini takip etmek, arastirmak ve hakkinda herseyi bilmek istemek gayet doğal bir davranıştır. Sevgilinizin sizi aldatıyor olabileceği hissi zirveye çıktığı zaman Facebook, Twitter sosyal ağlarda yapılan araştırmalar o derece kapsamlıdır ki FBI’dan teklif gelmesi an meselesidir.

Herkesin bildiği gibi Facebook, kullanıcılarına hareketler dökümünü görüntüleme imkanı sağlıyor. Ancak bir kadın eli değmiş gibi hazırlanan listeyi görebilmeniz için şüphelendiğiniz kişinin şifresini (ne yazık ki) bilmeniz gerekiyor. Takip ettiğiniz insanların beğendiği fotoğrafları ve takip ettiği insanları Hareketler kısmında gösteren Instagram'ın aksine ajanlık dostu olmayan Twitter, bu takip işini biraz zorlaştırıyor.Eğer ‘’onun ne yaptığını öğrenemezsem çatlarım’’ diyorsanız sizi Starlike ile tanıştıralım. AOL'un yeni uygulaması Starlike, çok kısa bir sürede telefonunuza iniyor ve sizin gözünüz kulağınız oluyor. Twitter, Facebook ve LinkedIn hesaplarınıza bağlanan uygulama, arkadaşlarınız kimi favorilerine eklemiş, kimin fotoğrafını beğenmiş her şeyi size rapor ediyor. Bu uygulamanın kime ne kadar faydası olur bilemiyoruz ama çoğu insanı madalyalı bir ajan yapacağına kesin gözüyle bakıyoruz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0