• Anasayfa
  • Mobil
  • WhatsApp’taki Tüm Bildirimleri Kontrol Etmenizi Sağlayan Manyak Bir Uygulama: StealthApp

WhatsApp’taki Tüm Bildirimleri Kontrol Etmenizi Sağlayan Manyak Bir Uygulama: StealthApp

0
0
0
0
0
WhatsApp’taki Tüm Bildirimleri Kontrol Etmenizi Sağlayan Manyak Bir Uygulama: StealthApp
StealthApp sayesinde gelen WhatsApp’a bildirimler üzerinde tamamıyla bir hakimiyet kurabiliyorsunuz.
Son zamanlarda WhatsApp için geliştirilen uygulamalara sürekli olarak yenileri ekleniyor, onlardan bir tanesi de StealthApp.

Geçtiğimiz hafta sonu WhatAlert isminde bir uygulamadan bahsetmiştik. WhatsApp’ta online olan arkadaşlarınızı takip edebilmenize imkan sağlayan bu uygulamanın ardından bugün de StealthApp ismindeki başka bir uygulamaya değineceğiz.

StealthApp, kısaca WhatsApp’taki tüm bildirimler üzerinde kontrol kurmanızı sağlayan bir uygulama. Örneğin tek bir dokunuş yaparak WhatsApp’ı tamamen sessiz duruma alabilir, gelen mesajları karşı tarafta okundu işareti çıkmadan StealthApp üzerinden okuyabilir, bildirimlerin simgesini dahi isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulamanın bence en güzel tarafı, karşı tarafa ‘okundu’ ibaresinin gitmeden gelen tüm mesajları okuyabilecek olmanız. Mesela kız arkadaşınızdan bir mesaj geldi, okudunuz fakat cevap verebilecek durumunuz yok. Sonrasında gelmesi muhtemel ‘Mesajımı okuyorsun ve cevap vermiyorsun Berkecan, bunu ömrüm boyunca unutmayacağım!’ mesajını engellemesi bile StealthApp’ı indirmek için yeterli bir sebep. Uygulamanın indirme bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  StealthApp

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0