• Anasayfa
  • Mobil
  • Kendi Kendine Selfie Çubuğuna Dönüşebilen iPhone Kılıfı: Stikbox

Kendi Kendine Selfie Çubuğuna Dönüşebilen iPhone Kılıfı: Stikbox

0
0
0
0
0
Günümüzün vazgeçilmez çekim tekniği olan selfie için üretilen özel iPhone kılıfı ile bu kılıfı aynı zamanda selfie çubuğu olarak kullanabileceksiniz.
Günümüzde popüler olmaktan çıkıp "sıradan" olacak kadar hayatımıza yerleşen ön kamera ile kendini çekme, özçekim olarak Türkçe'de yer edinen selfie çılgınlığı özellikle milyonlarca monopod, daha doğrusu selfie çubuğu satılmasıyla ünvanını sürdürüyor.

Ancak küçük hali bile biraz büyük kalan bu selfie çubukları için daha kompakt ve taşınabilir modelleri varken Kickstarter'da bu konu için oldukça güzel bir çözüm üretilmiş. iPhone kullanıcıları için geliştirilen Stikbox isimli kılıf, arkasında koruyucu görevi gören metal çubukların açılmasıyla aynı zamanda bir selfie çubuğu olabiliyor. Bir diğer yandan metal olmasıyla sağlam bir koruyucu kılıf da olan Stikbox fazlasıyla ilgi görmekte.Aynı zamanda stand olarak da kullanıma olanak sağlayan bu kılıf için 33 Bin Pound toplama hedefi bununuyor ancak daha 36 gün varken 10 Bin Pound toplamayı başaran Stikbox, üretime geçeceğini kesin olduğunu söyleyebiliriz.19 Pondluk bir bağış ile bu kılıfa sahip olabileceğinizi belirtip mavi, beyaz, siyah, kırmızı, yeşil, mor ve pembe renk seçenekleri de bulunuyor olacak. Ancak 19 Pound olan versiyonunda sadece iPhone 6 ve iPhone 6S uyumlu olacağını Plus modelleri için 29 Pound ödemeniz gerektiğini de belirtmiş olalım.Buradaki bağlantıdan destek olarak satın alabileceğiniz bu kılıf hakkındaki detayları ise buradaki bağlantıdan edinebilirsiniz. Dağıtım Mayıs 2016'da yapılacağını da belirtmiş olalım.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0