Su Geçirmeyen iPhone 6 Kılıfları

0
0
0
0
0
Apple şirketi, Android’te bulunan çoğu gereksiz ve kullanıcıyı korumayan ürünler yerine, günlük hayatı daha pratik ve güvenli hale getirebilecek ürünler üzerinde çalışıyor.
Apple şirketi, Android’te bulunan çoğu gereksiz ve kullanıcıyı korumayan ürünler yerine, günlük hayatı daha pratik ve güvenli hale getirebilecek ürünler üzerinde çalışıyor. 

Bu ürünlere örnek olarak su geçirmeyen, neme ve toza dayanıklı kılıflar gösterilebilir. Aquatik şirketinin geliştirdiği teknoloji sayesinde bütün akıllı telefonlar büyük ölçüde su geçirmez hale gelebiliyor. 


Dog & Bone Wetsuit


Bu kılıf IP68 (uzun süre su altında kalabilme) standardında koruma sağlıyor ve cihazınızı darbelere karşı koruyor. Telefonunuz birkaç metre yükseklikten yere düştüğünde bile sıfır hasar yaratan kılıfın turuncu,siyah ve beyaz renkleri piyasada mevcut. Fiyatı ise 79 dolar olarak belirlenmiş.

Supcase for iPhone 6Bu kılıfın oldukça ilgi çekici bir görüntüye sahip olduğunu söylesek de suya karşı tam koruma sağlamaması bizleri hayal kırıklığına uğratıyor. Az derecedeki yağmur yağışına ve püskürtme şeklindeki sulara dayanıklı olan kılıfın fiyatı 25 dolar. Koyu gri altın sarısı ve gümüş renkleri seçenekler arasında yer alıyor.

New Trent Trentium 6SNew Trent firmasının bir ürünü olan Trentium 6S, Apple’ın zarif görüntüsüne ayak uydurabiliyor. Yüksek oranda koruma sağlamayan kılıf, toz ve nem gibi düşük ölçekli etkilerde başarılı.  Kalınlığı 3mm olan kılıfın siya,gri ve altın rengi seçenekler arasında ve 22 dolar fiyat etiketine sahip.

LifeProof freStandart IP68 koruması sunan LifeProof fre, toza ve darbelere karşı yüksek oranda koruma sağlıyor. Kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin en büyük nedeni ise suya karşı oldukça dayanıklı olması. Sadece siyah rengi bulunan kılıfın fiyatı ise 80 dolar.

Lunatik AquatikLunatik Aquatik toza ve neme karşı tam koruma sağlıyor. Corning Gorilla Glass (0,4mm kalınlığa kadar inebilen ve kimyasal olarak darbelere karşı güçlendirilmiş cam tabaka) özelliği sayesinde ise darbelere karşı son derece dayanıklı. Nisan ayında piyasaya çıkacak olan kılıfın 100 dolar fiyat etiketi var.

Son olarak Aquatik Eğer yukarıda incelediğimiz kılıflar sizi tatmin etmediyse Aquatik ile tanışın. Firma telefonunuzun alabileceği hasarı en düşük seviyeye indirmek için büyük çalışmalar yapıyor. Yaklaşık %90 oranında başarı elde eden firmanın en büyük özelliği ise bütün akıllı telefonlara uygulanabiliyor olması. Özel bir kaplama tekniği uygulayan firmanın hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 60 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0