• Anasayfa
  • Mobil
  • Su Geçirmeyen iPhone 6 Kılıflarından En Dayanıklısı Hangisi?

Su Geçirmeyen iPhone 6 Kılıflarından En Dayanıklısı Hangisi?

0
0
0
0
0
Su Geçirmeyen iPhone 6 Kılıflarından En Dayanıklısı Hangisi?
iPhone 6 için en fazla tercih edilen 10 su geçirmez kılıftan en dayanıklısının hangisi olduğu test edildi.
Geçtiğimiz günlerde suya dayanıklılık testiyle ilgili bir video yayınlamıştık. O videoda Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge Plus ve iPhone 6 Plus’ın suya karşı ne kadar dayanıklı olduğundan bahsetmiştik. Oradaki cihazlarda herhangi bir kılıf kullanılmamıştı (haberi kaçıranlar şuradan bakabilirler), şimdi ise iPhone 6 için piyasada en fazla satılan 10 su geçirmez kılıfla ilgili bir video paylaşıldı.

Kılıflara yerleştirilen iPhone 6, yaklaşık metre kadar suya batırıldıktan sonra su geçirip geçirmediği test edildi. (Bu kılıflardan bazıları ülkemizdeki farklı perakende mağazalarında da satılıyor) Önce cihazın üzerine kuru bir bez yerleştirildi, sonrada kılıfın içerisine sokuldu. Kutu içerisine yerleştirilen iPhone 6’nın suya batırılıp çıkarıldıktan sonra suyu geçirip geçirmediğine bakıldı. (önce bezin kuru olup olmadığı kontrol edildi) Bez kuruysa kılıfın su geçirmez özelliği işe yaramış demektir, eğer bir ıslaklık varsa bu sefer iPhone 6’nın çalışıp çalışmadığı kontrol ediliyor.

Video ingilizce olduğu için sağ alt kısımdaki ‘altyazı’ ayarlarından Türkçe’yi seçerek en azından ne demek istediğini daha iyi anlayabilirsiniz. EverythingApplePro ekibi yapılan test sonucunda kılıflardan Dog & Bone Wetsuit markasını öneriyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0