• Anasayfa
  • Mobil
  • Super Mario Severlere Yerli Alternatif: Süper Bıyık

Super Mario Severlere Yerli Alternatif: Süper Bıyık

0
0
0
0
0
Redro Games tarafından geliştirilen Süper Bıyık adlı oyun, zamanında bol bol Super Mario oynamışlara yerli ve yepyeni bir alternatif sunuyor.
Prenses için girmediğimiz delik, atmadığımız takla kalmayan efsanevi retro oyun Super Mario artık mobil platform içinde yeni ve ciddi bir Türk yapımı oyuna sahip. Redro Games tarafından hazırlanan Süper Bıyık, mobil platformda retro grafikleri ile bizlere farklı bir deneyim vaad ediyor.

Gerek müzikleri gerek görünümü, gerekse karakterimizin oldukça eğlenceli ve zaman geçirmek için bire bir olduğunu düşündüğüm bu oyun konu olarak 2040'ı, yani geleceği ele almış Bu sebeple de geçmişin grafikleriyle geleceği anlatmak da ayrı bir hoşluk.2d ve piksel grafiklere sahip olan oyunun mekanı ise Urasnüs. Uranüs'e gönderilen ve zekasını kötüye kullanarak gerezeni sahiplenmiş olan bir robotu durdurmak amacıyla çıktığımız bu görevde artık bir prenses konusu da haliyle yok. 15 bölüm ve 3 farklı dünyada geçen yapımda 2 farklı silahımız ile 15'ten fazla düşman çeşidi karşısında gücümüzü göstermemiz gerekiyor. Şimdiye kadar yaklaşık 50.000 indirme alan Süper Bıyık ise oldukça yüksek puanlamalarıyla da dikkat çekmekte.Tavsiyelerimin arasında yerini rahatlıkla bulabilecek güzellikteki Süper Bıyık tamamen Türkçe ve ücretsiz olmasıyla da denenmeyi hak ettiğini düşünüyorum. Android ve iOS platformunda bulunan oyunu videonun altındaki bağlantılardan indiriebilirsiniz. Aynı zamanda App Store'dan oyuna ulaşabilmek için Super Bıyık yerine Super Mustache şeklinde arama yaparsanız oyunu bulabileceğinizi belirtmiş olalım. (Super Bıyık yazdığınızda başka bir oyun görünüyor)
 
 
  Süper Bıyık (Super Mustache) İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0