Suya Dayanıklı Yapısıyla Xolo Q700 Club

0
0
0
0
0
Xolo piyasaya yeni bir cihaz ile giriyor. Akılı telefon pazarında yeni yıl ile birlikte duyuruların CES 2015, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gelmesi bekleniyorken, diğer taraftan da ayrı duyurularla da yeni akıllı telefon modelleri ile geliyor.
Xolo piyasaya yeni bir cihaz ile giriyor. Akılı telefon pazarında yeni yıl ile birlikte duyuruların CES 2015, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda gelmesi bekleniyorken, diğer taraftan da ayrı duyurularla da yeni akıllı telefon modelleri ile geliyor.

Dünyanın en büyük akıllı telefon pazarlarından bir tanesi olan Hindistan da bir çok lokal akılı telefon üretişine ev sahipliği yaparken, bu firmalar arasında Xolo da bulunmakta. 2015’de de yükselişte olmayı planlayan firma yeni bir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirdi.Kısa bir süre önce Xolo, Q900s Plus adında bir modelini duyuruyorken, şimdi de firma Q700 Club adını vermiş olduğu yeni bir akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirdi. Yeni akıllı telefon firmasının kendi web sitesinde 6.999INR ( Yaklaşık olarak 111$ ) fiyat etiketi ile geliyor.Bu yeni duyurulan akıllı telefon 4.5 inç büyüklüğünde ve FWVGA çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile geliyor. Cihazın yonga seti ise 1.3 ghz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci ve Mali-400 MP2 grafik işlemcili MediaTek MT6582m olarak belirlenmiş.

1 GB sistem belleği ve 8 GB dahili veri kapasitesi içeren akıllı telefon suya ve toza karşı da dayanıklı bir yapıyla gelmekte. Akıllı telefon arka yüzünde LED flaş içeren 5MP kamerayla geliyorken, ön kamerası da 0.3 MP çözünürlükle geliyor.

Ön tarafında dual hoparlörlere yer veren ve ayrıca çift SIM kart desteği de sunan cihazın kısa bir süre içinde satışa sunulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0