• Anasayfa
  • Mobil
  • Tam 8 GB RAM’e Sahip Olan Akıllı Telefon: SyncPhone

Tam 8 GB RAM’e Sahip Olan Akıllı Telefon: SyncPhone

0
0
0
0
0
Indiegogo projesi olan SyncPhone, 750 bin dolar bağış hedefine ulaştığı taktirde kullanıcılarına 8 GB RAM’e sahip olan akıllı telefonların dağıtımını gerçekleştirecek.
SyncPhone, Indiegogo’da bağış bekleyen ve projenin lideri Drew Maben’in ‘Basit bir ifadeyle SyncPhone bizim bebeğimiz’ olarak tanımladığı dünyanın en yönlü akıllı telefonlarından bir tanesi. (olacak, eğer hedeflenen bağışa ulaşırlarsa) 

Windows 10 (mobile sürümü değil, baya baya Windows 10) işletim sistemiyle çalışan SyncPhone, Windows 10’la çalışan tüm cihazlarla bağlantılı olarak çalışabiliyor. Tabii bunun için gerekli olan uygulamaları indirmeniz gerekiyor.

SyncPhone’u eğer daha büyük ekranlı olacak şekilde kullanmak isterseniz, micro-HDMI bağlantı desteği sayesinde uyumlu monitör ya da TV’yi birincil ya da çift ekran olarak kullanabileceksiniz. SyncPhone, SyncPhone S ve SyncPhone Pro versiyonlarıbulunan cihazların her biri diğerinden daha üst seviye özelliklere sahip olacak. Aşağıdaki şema üzerinden SyncPhone serisine ait cihazların özelliklerini inceleyebilirsiniz.Sırasıyla 199, 299 ve 499 dolar etiket fiyatlarıyla müşterilerine teslim edilecek SyncPhone, SyncPhone S ve SyncPhone Pro, güneş altın, gümüş ve gece siyahı renk alternatiflerine sahip olacak. Henüz yeni bir kampanya olan SyncPhone projesine bağışta bulunmak istiyorsanız, Indiegogo’nun şuradaki bağlantısına tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0