• Anasayfa
  • Mobil
  • Biz de İsteriz: T-Mobile'da Pokemon GO Oynarken Kotanız Düşmeyecek!

Biz de İsteriz: T-Mobile'da Pokemon GO Oynarken Kotanız Düşmeyecek!

1
0
0
0
0
Artık önünü alamadığımız Pokemon çılgınlığına sessiz kalamayan T-Mobile, kendi müşterilerine Pokemon GO oynarken sınırsız internet kotası verdiğini açıkladı.
Dünya genelinde birçok operatör firması, kullanıcılarının isteklerine göre ilgi çekici kampanyalar yaparak kullanıcı çekmeye çalışır. Özellikle kotadan yemeyen Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları, Spotify gibi müzik servislerinin yanı sıra T-Mobile'dan farklı bir atak geldi.

Kendi operatörünü kullanan kullanıcılarına Pokemon GO oynarken internet kotalarından düşmeyen sınırsız bir internet hizmeti sunan T-Mobile, böylece müşterilerinin Pokemon ararken internet kotasını kafasına takmamalarına yarar sağlayacak.Bir yıllık kontrat karşılığında verilen 1 yıllık ücretsiz, internet kotası yemeyen Pokemon GO oynama paketi ile güncelliğe ayak uyduran T-Mobile, ayrıca Lyft uygulamasından 15 Dolar'a kadar ücretsiz taksi kullanımı sağlıyor. Böylece PokeStop ve Gym'e gitmek için yürümenize gerek kalmıyor. Wendy’s Frosty adlı içeceği de ücretsiz olarak sunan operatör, dışarıda sıcakta takılırken serinlemenizi bile düşünmüş.

T-Mobile'ın kendi mağazasından satılacak olan Pokemon GO için paketleri de %50 indirimli vererek, kendi operatörüne sahip olan kullanıcılarına VIP Pokemon GO gibi bir hizmet sunuyor.Tabii şimdi merak edilen şey ise acaba bunun benzeri bir paket ya da kampanya Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell'den de gelir mi? Pokemon GO için sınırsız internet, ücretsiz soğuk kahve ve taksi uygulamalarında 15TL'ye kadar indirim gibi bir durum farklı olurdu elbet. Peki bunu #PokemonGOİçinSınırsızİnternet şeklinde Twitter ve Facebook'tan operatörlerimize dile getirsek bizi dinlerler mi dersiniz? Sanki denemeye değer :)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0