• Anasayfa
  • Mobil
  • Tanıtılalı Birkaç Gün Olan iPhone SE ile Fena Dalga Geçtiler

Tanıtılalı Birkaç Gün Olan iPhone SE ile Fena Dalga Geçtiler

2
0
0
0
0
Tanıtılalı Birkaç Gün Olan iPhone SE ile Fena Dalga Geçtiler
YouTube kanalı jackfilms, iPhone SE’nin kullanımını ti’ye aldığı bir parodi videosu yayınladı.
Apple, iPhone SE’yi ‘dünyanın 4 inç büyüklüğündeki en güçlü telefonu’ olarak lanse etmişti. Aslında söyledikleri kadar da var. 4K video kaydı yapabilen 12 MP çözünürlüğünde kamera, iPhone 6S’te kullanılan A9 çip ve daha fazlası. Hatta Apple’ın resmi sitesinde iPhone 5SE’e kıyasla 2 kat işlemci, 3 kat da grafik işlemci performansının olduğundan bahsediliyor ki YouTube kanalı jackfilms’in çektiği parodi videosu tam da bu konudan bahsediyor.

Artık hiçbir üreticinin 4 inç telefon üretmediğinden bahseden ve Apple fanlarının bile bu lansmandan pek hoşnut olmadığını dile getiren YouTube kanalı, Apple’ın iPhone SE’yi üç yıllık telefonla (iPhone 5S’ten bahsediliyor) kıyaslamasına ‘İnanılmaz!’ diyerek vurgu yapıyor. Minicik ekranla (bu yorum jackfilms’e ait, başkasına göre standart bir boyut olabilir) 4K çözünürlükteki videoların editlenmesini de komik bulan kanal, kısacası iPhone SE’nin gereksiz bir lansman olduğunu ima ediyor.

Videonun sonunda ise Steve Jobs’tan özür dileyen jackfilms’in parodisini aşağıdan izleyebilirsiniz. (adamlar işin gırgırında olmak isterken acaba sessiz çoğunluğun sesi olmuşlar mıdır?)
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0