• Anasayfa
  • Mobil
  • Tanıtımı Bile Yapılmayan HTC M8’in de Kopyası Çıktı

Tanıtımı Bile Yapılmayan HTC M8’in de Kopyası Çıktı

0
0
0
0
0
Tanıtımı Bile Yapılmayan HTC M8’in de Kopyası Çıktı
Geçtiğimiz günlerde Çinli “klon” telefon üreticisi Goophone’un henüz piyasaya çıkmamış olan Samsung Galaxy S5’in kopyasını üreterek Goophone S5 adlı bir telefon piyasaya sürdüğünü ve bu cihazın kasasının neredeyse bire bir biçimde Galaxy S5 ile aynı olduğunu yazmıştık. Sıra HTC’de…
 
Geçtiğimiz günlerde Çinli “klon” telefon üreticisi Goophone’un henüz piyasaya çıkmamış olan Samsung Galaxy S5’in kopyasını üreterek Goophone S5 adlı bir telefon piyasaya sürdüğünü ve bu cihazın kasasının neredeyse bire bir biçimde Galaxy S5 ile aynı olduğunu yazmıştık.

Goophone hızını Samsung ile alamayarak bu kez de özellikle son dönemin yükselen mobil yıldızı HTC’ye geçti. Goophone M8 adıyla üretilen telefon, HTC One ile aynı tasarıma sahip ve 25 Mart’ta tanıtımı yapılacak olan HTC One 2’nin kod adı (m8) ile aynı ismi taşıyor.

Dünya Mobil Kongresi’nde yılın en iyi telefonu seçilen HTC One’ın tasarımını bire bir kopyalayan Goophone m8, donanım olarak da piyasadaki diğer cihazlar kadar etkili denebilir. Sekiz çekirdekli bir işlemci, 1 Gb RAM  ve 3G desteğine sahip olan Goophone m8, ayrıca 230 Dolar (yaklaşık 500 Lira) olan fiyatı ile HTC’nin de başını epey ağrıtacak gibi duruyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0