​Telefonunuz İçin En İyi 3 İkon Paketi

0
0
0
0
0
Telefonunuzun duvar kağıdı ve ikonlarını istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz 3 ikon programını sizler için araştırdık. 
Birçok kullanıcı telefonunun arayüzünü değiştirmek için Launcher indiriyor. İkon paketler ise Launcher’i bir adım ileri taşımak için kullanılıyor. Google Play Store’dan indirebileceğiniz ücretli ve ücretsiz ikonlar ile telefonunuzun duvar kağıdı ve ikonlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Aşağıda listelenen 3 ikon paketinden en çok hoşunuza gideni indirebilirsiniz.

 Vintage Icon Pack

Vintage Icon Pack programı HD duvar kağıtlarına ve hoşunuza gidecek ikonlara sahip. Bir çok Launcher tarafından desteklenen program içinde yaklaşık 1200 ikon barındırıyor. 21 MB boyutundaki programın 4,39 TL'lik bir kullanım ücreti bulunuyor. Programı BURADAN indirebilirsiniz. 

 Belle UI Icon Pack

Belle UI Icon Pack programı Apex, Nova, ADW , Holo (Plus) , Action , GO gibi Launcher uygulamalarıyla uyumluluk sağlıyor. Estetik bir görünüme sahip programın içerisinde 950'den fazla ikon bulunuyor. Programın tek kötü özelliği içerisinde duvar kağıdı bulundurmuyor diyebiliriz. 10 MB dosya boyutuna sahip Belle UI Icon Pack ikon uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.


 

 Crumbled Icon Pack

Crumbled Icon Pack uygulaması telefonunuzda kullanmakta olduğunuz ikonları, kendi formatına dönüştürerek beğeniye sunuyor. 382 KB boyutundaki program ücretsiz olarak indirime sunuluyor. Crumbled Icon Pack uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.Beğendiğiniz ikon programlarını yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0