• Anasayfa
  • Mobil
  • Telefonunuzu Çizimlerle Kontrol Etmenizi Sağlayan Uygulama: ClearView Gestures!

Telefonunuzu Çizimlerle Kontrol Etmenizi Sağlayan Uygulama: ClearView Gestures!

0
0
0
0
0
ClearView Gestures adlı bir uygulamayı kullanarak çizdiğiniz şekillere göre telefonunuza istediğiniz her türlü işlemi yaptırabiliyor, şekillerin yönettiği işlemleri siz seçebiliyorsunuz.
Şu an satışı gerçekleştirilen neredeyse tüm telefonlar dokunmatik. Eski tuşlu telefonların yerini alan dokunmatik telefonlar, dokunmatik ekranlarıyla birlikte telefon tuşlarıyla erişimi mümkün olan kısayolları maalesef en aza indirgediler. Telefonunuzda işinize yarayan bir uygulamaya erişmek için ya telefon ekranınızın çok dolu olması gerekiyor, ya da uygulamayı dakikalarca ana menüde aramanız gerekiyor. Bu gibi sıkıntıları sadece birkaç çizim sayesinde ortadan kaldırabilecek bir uygulama, Google Play Store'da ücretsiz bir şekilde kullanıma sunuldu.

ClearView Gestures adlı bu uygulama, kullanıcıların çizimlerine göre belirlenmiş kısayolları açıyor. İstediğiniz çizimi istediğiniz kısayola atayabildiğiniz bu uygulama, telefonun yan kısmında küçük bir simge olarak sizden komutlarınızı bekliyor ve giriş paneline çizdiğiniz herhangi bir çizimi anında algılayarak sizi atanmış olan kısayola aktarıyor.

Örneğin uygulamayı kullanarak "C" harfini Chrome'u açmak için ayarlamak istiyorum.
 

 Öncelikle uygulamayı açıyorum ve "C" harfinin 3 farklı çizimini yapıp bunu Chrome ile eşleştiriyorum.

 Ardından ana ekranda bulunan uygulama simgesine tıklıyorum ve karşıma çizim ekranı geliyor.


 

 Bu ekrana "C" çiziyorum ve uygulama direkt olarak Chrome'u çalıştırıyor.Sürekli arka planda çalışma gereksinimi duymayan, çalışsa bile neredeyse hiç şarj tüketmyen bu uygulamayı, aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  ClearView Gestures İndir!

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0