• Anasayfa
  • Mobil
  • Google Play'in İlk Ön Satışa Çıkan Oyunu "Terminator Genisys: Revolution" Yayınlandı

Google Play'in İlk Ön Satışa Çıkan Oyunu "Terminator Genisys: Revolution" Yayınlandı

0
0
0
0
0
Google Play'de ortaya çıkan "Ön Sipariş" ya da "Ön Kayıt" sisteminin ilk örneği Terminator Genisys: Revolution oyunu yayınlandı.
Android'in uygulama mağazası olan Google Play'e yaklaşık 1 ay önce eklenen "Ön Kayıt" olarak adlandırılan ön sipariş özelliği buradan da aktardığımız gibi Terminator Genisys: Revolution oyunuyla ortaya çıkmıştı.

Efsane serilerden Terminatör'ün ilk olarak 25 Haziran'da, ülkemize ise bir gün sonra gelecek olan yeni filmi Terminator Genisys filmine ait oyunu olan Terminator Genisys: Revolution'a o günlerde ön kayıt yaptıranlar için bugün yayınlandığına dair bildirimler geldi.Yani Google Play'de ilk olarak ön kayıt sistemine sunulan oyunu Terminator Genisys: Revolution 26 gün aradan sonra indirilebilir durumda.

Yeni filmdeki konunun işlendiği bu oyun TPS şeklindeki bir aksiyon oyunu olarak dikkat çekiyor. Bugün (4 Haziran) son olmak üzere oyunu indirenlere "Hoşgeldin Paketi" adı altında 1 bomba, 1 roket, 1 EMP bataryası ve 1 de sağlık kiti veren oyunda Skynet'lerle savaşacağız.Glu Mobile yapımı olan oyun oldukça iyi grafikler ile bizlere Terminatör'ün o olağanüstü atmosferini telefon ekranlarımıza getirip bir de oynayarak heyacanını yaşamamıza olanak sağlayacak.

16 yaş ve üzeri uygunluk içeren bu oyun sizleri 2028 yılına götürecek ücretsiz bir oyun olmasıyla dikkat çekiyor.Terminatör severlere şiddetle tavsiye edebileceğim oyuna ait tanıtım videosunu ağaşıdan izleyebilir, onun altındaki bağlantılardan da Android ve iOS cihazlarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.
 
 
  TERMINATOR GENISYS: REVOLUTION İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0