The Interview Filmi Torrent Patlaması Yaşadı

0
0
0
0
0
The Interview, beklendiği üzere “korsanseverler” tarafından yoğun ilgi gördü. TorrentFreak’in verilerine göre, film ilk 20 saat içinde yaklaşık 750 bin kez indirildi. 
Sony her şeye rağmen The Interview’ı internet üzerinden izlemeye sundu. Google Play, Xbox Video ve YouTube Movies servisleri üzerinden izlenebilen film, ne yazık ki yalnızca Amerika sunucularıyla kısıtlandı. Ancak her şeye rağmen dünya çapında birçok kullanıcı, filmi izlemek için torrent sitelerine yüklendi ve istediğini aldı.

Senaryosundan ve oyuncu kadrosundan çok, gündeme geldiği hack skandalıyla konuşulan The Interview, beklendiği üzere “korsanseverler” tarafından yoğun ilgi gördü. TorrentFreak’in verilerine göre, film ilk 20 saat içinde yaklaşık 750 bin kez indirildi.Apple’ın kapısını çalan Sony, filmin Apple’ın iTunes servisinde de yer almasını istiyordu.

YouTube, Google Play ve Xbox üzerinden para ödenerek online olarak izlenebilen Interview, Apple’ın Sony’yi reddetmesinin ardından iTunes’da yer almadı.

Apple’ın, hackerların hedefinde yer almamak için böyle bir karar aldığı iddia ediliyor. Şirketin Sony’nin teklifini neden reddettiği ise henüz bilinmiyor.

Sony online gösterim kararını dünya çapında uygulasaydı, karşılığını fazlasıyla alacağı kesindi. Filmin başarılı torrent grafiğini görmüş olduğunu varsayarsak, yakında The Interview’ı dünya genelinde gösterime sunacağı benziyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0