• Anasayfa
  • Mobil
  • The Lego Batman Movie'nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

The Lego Batman Movie'nin İlk Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
The Lego Batman Movie'nin İlk Fragmanı Yayınlandı!
"Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" filmi merakla beklenirken, bir diğer Batman filmi "The Lego Batman Movie"nin ilk fragmanı yayınlandı. 
Uzun süredir merakla beklediğimiz "Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" için artık son saatler... Yarın (25 Mart) vizyona girecek bu filmin heyecanını henüz atamamışken, bir başka Batman filminin fragmanı internet ortamına düştü. The Lego Batman Movie için ilk fragman Warner Bros'un resmi YouTube hesabından yayınlandı. 

 En Eğlenceli Batman Filmi Geliyor...

2 dakika 16 saniyelik videoda, tüm Batman filmlerine gönderme yapıldıktan sonra sıranın The Lego Batman Movie'de olduğu vurgulanıyor.  Oldukça uzun fragmanda eğlenceli bir filmin bizleri beklediğini görebiliyoruz. Batman'ın esprili monologları ve fragman tema müziğini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Beatbox'lı açılış ise gerçekten komik olmuş. Evet, "Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" filminde heyecan ve aksiyon bizleri bekliyor ama 2017 yılında vizyona girecek "The Lego Batman Movie"yi izlerken daha fazla gülüp eğleneceğimize eminim.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0