• Anasayfa
  • Mobil
  • Sabahları İpe İpe Uyanmanızı Sağlayacak Alarm Uygulaması: The Rock

Sabahları İpe İpe Uyanmanızı Sağlayacak Alarm Uygulaması: The Rock

0
0
0
0
0
Güreşçi ve aktör olan Dwayne Johnson, erteleme butonunun olmadığı bir alarm uygulaması geliştirdi.
Eğer okulu bitirip iş hayatına atıldıysanız, sabahları alarm çalmadan birkaç dakika önce uyanmaya başlıyorsunuz zaten. Fakat hala öğrenciyseniz -kendimden biliyorum- o alarm istediği kadar çalsın, bir erteleme tuşuna basmaya bakıyordu iş. Dwayne Johnson, (‘The Rock’ adıyla tanınır) bu anlamda sizi zorla yataktan kaldıracak bir mobil alarm uygulaması geliştirdi. Uygulamanın adı The Rock.

Kullanıcılarına gün içerisindeki hedeflerini yerine getirmeleri için bir motivasyon kaynağı olan The Rock, içerisinde şimdilik 20’ye yakın alarm sesi barındırıyor. Yalnız klasik seslerden farklı olarak ‘testere sesi’ gibi iç gıcıklayıcı sesler var. Yani The Rock, o yataktan sizi bir şekilde kaldırmayı başaracak.

Uygulamanın en etkili tarafı ise erteleme tuşunun bulunmaması. The Rock (yani Dwayne Johnson), bu butonun olmasını kendi yaşam tarzına uygun olmadığını düşünerek koymayı istememiş. Zaten genel olarak uygulamanın geliştirilmesinin amacı da bu. Dwayne Johnson, uygulama üzerinden kullanıcılarına bol bol mesajlar ve video görüntüleri göndereceğinin sözünü veriyor. Bu içerikler, özellikle spor yapmaya ve vücut geliştirmeye merakı olan kişilerin güne daha motive olmuş bir şekilde hazırlanmalarını sağlayacak.

Android ve iOS platformu için geliştirilen uygulamanın indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0