• Anasayfa
  • Mobil
  • Tim Cook: "Apple Watch'un Ön Siparişleri Çok İyi Gidiyor"

Tim Cook: "Apple Watch'un Ön Siparişleri Çok İyi Gidiyor"

0
0
0
0
0
California Apple Store ziyareti sırasında CNBC'ye bazı demeçler veren Apple CEO'su Tim Cook'a göre Apple Watch'un ön satış rakamları oldukça memnun edici gözüküyor.

Bildiğiniz gibi 9 Mart 2015 tarihinde yapılan lansman ile tanıtılan Apple'ın ilk akıllı saati Apple Watch özellikleriyle göz dolduruyor olsa da birçok eleştiri de almıştı. Lansman sırasında bu haberimiz ile takip edebildiğiniz canlı bloglama ile sizlere aktardığımız Apple Watch için detaylı haberimize de buradan yer vermiştik.

Özellikle Amerika'da yaşayan iPhone kullanıcıları için bir nimet olabilecek Apple Watch'un rakiplerinin yuvarlak ekranlı tasarıma geçmiş olmaları ve normal bir saate yakın görünüme sahip olmaları nedeniyle geriden geldiği söylenilen Apple için durum hiç de öyle değil.Apple fanları tarafından denemek için bile kuyrukların oluştuğu Apple Watch için 2 gün önce ön satışa başlanmıştı. 24 Nisan'da da Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Birleşik Krallık ve tabiki Amerika'da satışa çıkacak olan saatin ön satışının başlamasına 2 gün geçmesine rağmen Apple CEO'su Tim Cook gayet memnun görünüyor.

California'da bulunan Apple Store'a yaptığı ziyaret sırasında Amerikan CNBC kanalı'na verdiği demeçte Apple Watch hakkındaki düşünceleri sorulduğunda "Ön satışlar harika gidiyor. Gösterilen ilgiden ötürü çok memnunuz" açıklaması yapan Cook, satış sayısı hakkında net bir rakam vermekten kaçındı.349 Dolar’dan 17.000 Dolar’a kadar değişen Apple Watch çeşitleri için şüphesiz en yoğun ilgi 349 Dolar'lık modeline yönelik olacaktır. Ama bakalım birçok rakibi olmasına rağmen iOS platformunda tek olacak saat Apple kullanıcıları tarafından nasıl bir ilgi görecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0