• Anasayfa
  • Mobil
  • Tim Cook: "iPhone Bilmediğiniz Şeyler Sunacak!"

Tim Cook Çok İddialı: 'Gelecek iPhone'da, Onlar Olmadan Yaşamayacağınız Yenilikler Sunacağız!'

1
0
0
0
0
Yıllar sonra ilk kez gelirlerinde azalma olan Apple'ın tepe yöneticisi Tim Cook, hem mali durum hem de gelecek iPhone üzerine konuştu. "Panik Olmayın" çağrısında bulunan CEO, devrimsel yenilikler peşinde olduklarını söyledi.
Apple’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı finansal sonuçlar hissedarları üzmüş, teknoloji çevrelerinde tartışma konusu olmuştu. 12 aradan sonra ilk kez gelirlerinde azalma olan şirketin CEO’su Tim Cook imaj tazeleme çalışmalarına başladı. CNBC kanalının Mad Money programına katılan Apple tepe yöneticisi, “panik yok, yenilikler ile geliyoruz” dedi.

 Tim Cook: "Dünya Para Kazanıyoruz, Panik Yapmayın!"

Uzun uzun açıklamaların en ilgi çekici yanlarına bakacak olursak, adamın şu konuda haklı olduğunu söyleyebiliriz. Tim özetle diyor ki; “3 ayda 50 milyarın üzerinde gelir, 10 milyarın üzerinde kar elde etmişiz, kimse buna bakmıyor sonra gelip gelirler azaldı diye bıdıbıdı yapıyor. Söyleyin kim bu kadar para kazanıyor.” Bence son derece haklı, çünkü yaygara koparılan durum sadece gelirlerdeki rakamsal bir düşüş. Özetle, Apple hala çok para kazanıyor!

 Tim Cook'un Müjdelediği Yenilikler Ne?

Zenginin malı bizim çenemizi yormasın, olayın teknoloji kısmına bakalım… Eğer sadece yatırımcıları yumuşatmak için verilmiş mesajlar değilse, Tim Cook iPhone konusunda bu defa çok iddialı. “Apple artık yenilik üretmiyor” şeklindeki eleştirilere cevap olabilecek açıklamalar yapan ünlü isim, gelecek iPhone’un bugün bilmediğimiz ancak ihtiyacımız olan yeni teknolojilere sahip olacağını söylüyor. Tim Cook’a göre bu yenilikler hayatımızın bir parçası olacak ve onlarsız yaşayamayacağız. “Bu kadar büyük ne olabilir?” diye düşünmeden edemiyor insan… Gördüğünüz gibi Tim Cook iddialı, biz de buraya notumuzu aldık. Unutmayız, bekliyoruz…
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0