Tim Cook'tan Türkçe Mesaj

1
0
0
0
0
Apple'ın Türkiye'deki ilk Apple Store'nun geçtiğimiz günlerde gerçekleşen açılışına  gösterilen yoğun ilgi sonucunda Tim Cook'tan Türkçe teşekkür mesajı geldi.
Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyük Apple Store’u unvanını elinde tutan Zorlu Center’daki Apple Store 5 Nisan’da kapılarını açtı. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ilginin yüksek olduğu açılışta, mağazaya giren ilk 4.500 kişiye T-Shirt hediye edildi.

İlginin yüksek olmasından dolayı oldukça memnun gözüken Apple CEO’su Tim Cook, hayranları için Türkçe teşekkür etti. Uzun süredir açılması beklenen mağaza kullanıcıların ürünleri orada deneyebilmesine imkan veriyor ve daha iyi destek alabilmesini sağlıyor.

Aslında Apple CEO’su Tim Cook, açılışa katılacaktı. Ancak ülkemizde geçtiğimiz günlerde yaşanan Twitter ve YouTube yasaklarını protesto etmek amacıyla daha sonra bu kararını değiştirdi.

‘’İstanbul’daki kullanıcılara ve tüm Türkiye’ye teşekkür ederim.’’ diyerek Twitter üzerinden düşüncesini aktaran Cook, umarız ülkenin başka bölgelerinde de Apple Store için çalışmalar başlatır.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0