• Anasayfa
  • Mobil
  • Rus Politikacı Milonov: "Tim Cook'un Rusya'ya Girişi Yasaklansın!"

Rus Politikacı Milonov: "Tim Cook'un Rusya'ya Girişi Yasaklansın!"

1
0
0
0
0
Rus Politikacı Milonov: "Tim Cook'un Rusya'ya Girişi Yasaklansın!"
​Apple’ın CEO’su Tim Cook’un eşcinsel olduğunu açıklamasının ardından Rus politikacı Vitaly Milonov, Cook’un Rusya’ya gelmesinin yasaklanmasını istedi.
Apple’ın CEO’su Tim Cook’un eşcinsel olduğunu açıklamasının ardından Rus politikacı Vitaly Milonov, Cook’un Rusya’ya gelmesinin yasaklanmasını istedi.
 
Buzzfeed’in haberinde, anti LGBT’ci (LGBT – lezbiyen, gey, biseksüel, transseksüel) St. Petersburg parlamento üyesi Vitaly Milonov, Cook’un AIDS ya da bel soğukluğu hastalıklarını taşıma riski olduğunu belirterek, ülkeye girişinin yasaklanmasını istedi. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Milonov, “O (Tim Cook’tan bahsediyor) bize ne getirebilir?  Ebola virüsü, AIDS ya da bel soğukluğu mu? Tüm bunlarla bağlantısı olabilecek bu kişinin, ülkeye girişini hayatı boyunca engelleyin” dedi.
 
Tim Cook geçen hafta yayınladığı makalede gay olduğu için çok mutlu olduğunu ve bunun “Tanrı’nın kendisine bahşettiği en büyük armağan ” olduğunu belirtmişti.
 
Benim bu konuyla ilgili söylemek istediğim bir şey var. AIDS ya da bel soğukluğu, bu politikacının zannettiği gibi sadece geylerden ya da transseksüellerden bulaşan bir şey değildir. Hiç ummadığı bir yerden, kendisine bile bulaşabilir. Bu şahıs, bunu ön plana çıkararak sadece içindeki nefreti ortaya çıkarmış.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0