• Anasayfa
  • Mobil
  • Tinder’a Kafa Tutan Türk Yapımı Arkadaşlık Uygulaması

Tinder’a Kafa Tutan Türk Yapımı Arkadaşlık Uygulaması

1
0
0
0
0
Tinder’a Kafa Tutan Türk Yapımı Arkadaşlık Uygulaması
Türk yapımı olmasına rağmen dünya genelinde bilinirliği oldukça fazla olan Waplog, 30 milyon indirme sayısına ulaştı.
Waplog, WAP teknolojisi kullanarak geliştirilen ve yaklaşık 5 yıldır kullanılan bir arkadaşlık uygulaması. Ankara merkezli olan uygulama, son 3 yıldır dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi olmayı başardı. 30 milyonun üzerinde kullanıcısı olan uygulama, ilginç bir şekilde Türkiye dışında çok daha popüler.

250 bini aktif olmak üzere toplamda 750 binin üzerinde Türkiye kayıtlı kullanıcısı olan Waplog, ABD, Suudi Arabistan, Brezilya ve Meksika’da Türkiye’ye oranla daha fazla kullanılıyor. Son zamanlarda İtalya, Rusya, Mısır ve Tayland gibi ülkelerde de bilinirliği artan mobil uygulamanın aylık 30 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu belirtiliyor.

Kullanıcılarını uygulamadan soğutacak parasal işlere çok fazla bulaşmadığı için bundan sonra da büyümeye devam edeceğini düşündüğümüz Waplog, hem iOS hem de Android platformları için indirilebilir durumda.
 
  Waplog


Eğer alternatif arkadaşlık uygulamaları araştırıyorsanız yine hem iOS hem de Android için hazırladığımız listelere göz atabilirsiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0