• Anasayfa
  • Mobil
  • Tinder Benzeri 4 Farklı Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması

Tinder Benzeri 4 Farklı Ücretsiz Arkadaşlık Uygulaması

5
2
2
0
0
Tinder Plus yüzünden çoğu kişi Tinder'ı verimli kullanamıyor. Bu nedenle listemizde 4 farklı ücretsiz arkadaşlık uygulaması tanıttık.
Arkadaş bulma uygulamalarının hemen hemen hepsini domine eden Tinder uygulaması, çıktığı günden bu yana yükselişine devam ediyor. Fakat uygulamanın en kötü yanlarından bir tanesi olan Tinder Plus yüzünden çoğu kişi uygulamayı tam verimiyle kullanamıyor. (paralı olmasından bahsediyoruz)

Biz de bu sorundan muzdarip olan arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına bir liste oluşturarak Tinder benzeri uygulamaları sıraladık. Listemizde toplamda 4 farklı arkadaşlık uygulaması var.
 

 Bumble:
Bumble aynı Tinder gibi bir çalışma sistemine sahip. Fakat Tinder’dan önemli bir farkı var: Erkekler ilk mesajı atamıyor. Sadece kızlar ilk mesajı atabiliyor. Sevgili veya arkadaş bulma olayına farklı bir bakış açısı getiren uygulama iOS platformunda bulunmakta.
 
  Bumble:
 
 

 Happn:
Happn,gün içinde durmadan gördüğünüz fakat iletişim kurmak için hiçbir yolunuzun olmadığı kız veya erkeklerle iletişim kurmanızı sağlayan mükemmel bir fikirle geliyor. Sadece 250 metre çapındaki alanda birisi bulunduğunda size uyarı veriyor. Böylece görüş mesafesindeki kız veya erkeklerle rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz.
 
  Happn:
 
 

 How About We:
Bu uygulama aslında Swarm ve Tinder uygulamalarının karışımından oluşmuş bir uygulama diyebiliriz. Bulunduğunuz ortamda yer bildirimi ve durum paylaşıyorsunuz. Aynı ortamda paylaşım yapan kişileri karşınıza çıkartıyor. Eğer ikinizde birbirinizi beğenirseniz eşleşiyorsunuz. Uygulama böylece iletişim kurmanıza izin veriyor.
 
  How About We:
 
 

 Down:Diğer arkadaşlık uygulamalrından daha farklı olarak, öncelikle uzun ilişkilere yol açmak için değil, tek gecelik ilişkiler için kullanımı kolaylaştıran uygulama karşılıklı eşleşmelerde direkt muhabbete girmenizi sağlayan bir dil kullanmış. Yani uygulamayı kullananların belli olmasını isteyen Down, açık bir dille nasıl arkadaşlıklar kurduğunu açıklamış. Çıkan fotoğrafı yukarıya kaydırırsak o kişi ile konuşmak istediğimizi, aşağıya kaydırdığımızda ise o kişiyle tek gecelik ilişki yaşamak istediğimizi belirtmiş oluyoruz. (bize biraz ters gelebilir ama ne çıkacağı da belli olmaz tabi)
 
  Down:


Kaynak: PhoneArena
5
2
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
2
0
0