• Anasayfa
  • Mobil
  • Tinder’a ‘Sen Nasıl Bişeysin Ya?’ Anlamına Gelen Bir Özellik Eklendi: Super Like

Tinder’a ‘Sen Nasıl Bişeysin Ya?’ Anlamına Gelen Bir Özellik Eklendi: Super Like

0
0
0
0
0
Tinder’a gelen ve kullanıcıları yukarı doğru sürüklemesine izin veren Super Like özelliği, normal beğeniye göre daha ciddi bir beğeni anlamına geliyor.
Sevgilisi olmayan ya da olsa dahi farklı arkadaşlıklar edinmek için kullanılan bir numaralı uygulamalardan olan Tinder’a gelen Super Like özelliği, partner bulma konusunda insanların işini biraz daha kolaylaştırabilir.

Super Like, standart sağa ya da sola doğru sürükleme yerine kullanıcıyı yukarı doğru sürüklemenizi sağlıyor.Yani Super Like, beğendiğiniz o kişiyi ‘ciddi anlamda’ beğendiğiniz anlamına geliyor fakat bu özelliği günde yalnızca bir kez kullanabiliyorsunuz.

Çoğu kullanıcı, sırf match (eşleşme) olması için beğeni yapıyor, Super Like ise bu algıyı kırarak karşı tarafa onu gerçekten beğendiğiniz imajı yaratıyor. Böylelikle yaptığınız beğeninin bir anlamı olmuş oluyor.Bir kullanıcıyı Super Like ettiğinizde o kişi profiller arasında gezinirken sizin profilinize denk geldiğinde mavi yıldız işaretini görüyor. Bu, sizin Super Like yaptığınız anlamına geliyor ve karşı taraf da ‘hmm, hoş biriymiş aslında’ deyip Super Like yaparsa eşleşmiş oluyorsunuz. Fakat sağa doğru yapılan standart beğeniyi yaparsanız yine de eşleşme oluyor mu, orası şimdilik belli değil. (zannediyorum ki eşleşme olması için her iki tarafında sadece Super Like yapması gerekiyor, tanıtım videosu da bomba olmuş)
 

Özellik, şimdilik yalnızca Avustralya’da kullanıma açıldı, küresel anlamda ise yakın bir zamanda kullanıma açılacaktır. Hala Tinder'ı denememiş olanlar varsa aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı cihazlarına yükleyebilirler.
 
  Tinder

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0