Yeni Bir Fiyat Performans Telefonu: TP-Link Neffos C5 Türkiye'ye Geldi

1
0
0
0
0
Akıllı telefon dünyasına yeni adım atan TP-LINK'in ilk cihazlarından biri olan Neffos C5 Türkiye pazarına giriş yaptı. Cihaz giriş segmentinde fiyatıyla oldukça iddialı.
Ülkemizde özellikle halk arasında ürettiği modemlerle tanınan TP-LINK, Neffos adını verdiği serisiyle akıllı telefon dünyasına adım attı. Şirketin ilk telefonlarından biri olma özelliğini taşıyan TP-LINK Neffos C5 ülkemizde satışa sunuldu. Fiyat performans ürünleri arasında oldukça iddialı olan Neffos C5 ülkemizde de tüketicilerin karşısına uygun bir fiyatla çıkıyor.

Şimdilik teknoloji zincir mağazalarında yer almayan TP-LINK Neffos C5 ülkemizin önde gelen e-ticaret sitelerinin bazılarında 699TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Ayrıca cihazın yakın zamanda teknoloji mağazalarına da gelmesi bekleniyor. Fiyatıyla giriş seviye cihazlar arasındaki rekabete dahil olan TP-LINK Neffos C5 kolay kullanımı ve çift SIM kart desteğiyle dikkat çekiyor. Teknik özelliklerine göre 699TL fiyat etiketiyle giriş seviyesi cihaz arayan kullanıcılar için oldukça iddialı olan modelin  aynı fiyat segmentinde ülkemizde General Mobile 4G gibi güçlü bir rakibi de bulunuyor.


 

 TP-LINK Neffos C5 Teknik Özellikleri

- 5 inç HD çözünürlüklü IPS ekran
- 4 çekirdekli MediaTek MT6735 işlemci
- 2GB RAM / 16GB dahili depolama kapasitesi (microSD kart destekli)
- Android 5.1 Lollipop işletim sistemi
- Çift tonlu LED flaşa sahip 8MP arka kamera
- 5MP ön kamera

Ayrıca TP-LINK'in Neffos C5 dışında Neffos C5L ve Neffos C5 Max olmak üzere iki farklı modeli daha bulunuyor ancak bu cihazların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ile ilgili TP-LINK tarafından resmi bir açıklama henüz paylaşılmadı.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0