Traffic Rider Artık Android'e de Geldi!

0
0
0
0
0
Traffik Racer oyunu ile toplamda 150 Milyon'dan fazla indirmeye ulaşan Soner Kara, bu sefer de Traffic Rider oyununu iOS'ten sonra Android'e de getirdi.
Traffic Racer oyunu ile toplamda 150 milyon gibi çok ciddi indirme rakamına ulaşan ve Türk mobil oyunculuğu noktasında gurur kaynağı olan Soner Kara, Traffic Rider adını verdiği ve bir önceki oyununun daha gelişmiş hali diyebileceğimiz yepyeni oyunu ile iOS platformuna gelmişti. Burada yeniden büyük ilgi gören ve Android platformunda merakla beklenen oyun sonunda Play Store'daki yerini aldı.

Tamamen ücretsiz olan oyun tip olarak Traffic Racer'a oldukça benziyor. Ancak Traffic Rider oyunu bir önceki oyundan çok daha iyi ve binbir çeşit motorsikletler ile daha eğlenceli hale gelmiş. Tabletlerde çok daha zevkli bir deneyim sunan Traffic Rider çeşitli yol, hava koşulları, zamana karşı ve en uzun yolu gitme gibi detaylara sahip ve ücretsiz olmasıyla bulunan reklamları ise hiç sizin canınızı sıkmıyor.Kısa süre içerisinde Windows Phone kullanıcılarına da sunulacak olan oyunu ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz.
 
 
  Traffic Rider İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0