• Anasayfa
  • Mobil
  • Rehberinizde Olmasa da Sizi Kimin Aradığını Bileceksiniz

Rehberinizde Olmasa da Sizi Kimin Aradığını Bileceksiniz

0
0
0
0
0
​Bazen rehberinizde olmayan bir kişi sapıklık yapmak için çaldırıp kapatır. “Kim la bu” diye öğrenmek için ararsınız ama açmaz, aradan birkaç gün geçer aynı şeyi yapar ve bu şekilde bir kısır döngüyle hayatınıza devam edersiniz. Fakat TrueCaller uygulamasıyla sizi kimin aradığını artık rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
Bazen rehberinizde olmayan bir kişi sapıklık yapmak için çaldırıp kapatır. “Kim la bu” diye öğrenmek için ararsınız ama açmaz, aradan birkaç gün geçer aynı şeyi yapar ve bu şekilde bir kısır döngüyle hayatınıza devam edersiniz. Fakat TrueCaller uygulamasıyla sizi kimin aradığını artık rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Aslında 118 80 gibi ücretli servisleri kullanarak da kimin aradığını öğrenebilirsiniz fakat bunu ücretsiz olarak telefonunuza indireceğiniz bir uygulamayla öğrenmek daha mantıklı olacaktır.

Dünya genelinde 1 milyardan fazla kişinin kullandığı TrueCaller uygulamasıyla spam ya da reklam amaçlı arayan kişilerden kurtulabileceksiniz. Bu konuda hala sıkıntı yaşayan kişiler varsa TrueCaller uygulaması uygun bir çözüm olacaktır.Tüm işletim sistemlerini destekleyen TrueCaller uygulamasına şuradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0