Tüm Detaylarıyla HTC One M9 Plus

1
0
0
0
0
HTC One M9’un iki farklı ve büyük versiyonu olacağı hakkındaki söylentiler doğrulandı. Bunlardan bir tanesi biraz daha büyük alüminyum kasalı HTC One M9+ olacak. Beklendiği gibi sızdırılan fotoğraflarda, parmak izi okuyucu ve devasa kamera lensi bulunuyor. 
HTC One M9’un iki farklı ve büyük versiyonu olacağı hakkındaki söylentiler doğrulandı. Bunlardan bir tanesi büyük plastik kasalı HTC One E9, diğeri ise biraz daha büyük alüminyum kasalı HTC One M9+ olacak. Beklendiği gibi, sızdırılan fotoğraflarda, parmak izi okuyucu ve devasa kamera lensi bulunuyor. Telefonu sızdıran kaynak ise UpLeaks. Kaynak, fotoğrafları ve bilgileri Twitter üzerinden yayınladı.
 

 HTC One M9 Plus Tasarımı:


HTC One M9 Plus'da, aynı M9 gibi telefonun ekranının alt tarafında BoomSound hoparlörler bulunuyor. Sızdırılan fotoğraflarda bu hoparlörleri ortadan ikiye ayıran bir home tuşu görünüyor. Telefonun arka kapağında ise, bu zaman kadar gördüğümüz telefon kameralarından daha büyük diyebileceğimiz bir çift kamera bulunuyor. HTC One M9+’ın her şeyi tam anlamıyla çok büyük.

UpLeaks’a göre telefonun kod adı: HTC Hima Ultra, resmi olmayan kaynaklara göre ise HTC One M9 Plus olarak satışa çıkacak. 


 

 HTC One M9+ Çıkış Tarihi:


UpLeaks ayrıca HTC One M9+’ın çıkış tarihi olarak önümüzdeki ayları gösterdi. Telefon neredeyse 5.2 inç QHD ekrana sahip. 20.7MP arka kamera, 4MP UltraPiksel ön kamera, 8 çekirdekli işlemci de sızdırılan bilgiler arasında.


 

 HTC One M9+ Fiyatı:


Şu an için net bir fiyat veremesekte HTC One M9+ oldukça pahalı olacak gibi gözüküyor. One M9’a göre çok daha büyük ve çok daha fazla piksel kullanılan bu telefon iPhone 6 Plus ve Galaxy S6 Edge ile yarışacak.


 

 HTC One M9+ Özellikler:
Kaynak: AndroidPit
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0