• Anasayfa
  • Mobil
  • TuneIn Onlarca Reklamsız Radyo ve İçerik Sunuyor

TuneIn Onlarca Reklamsız Radyo ve İçerik Sunuyor

0
0
0
0
0
TuneIn Onlarca Reklamsız Radyo ve İçerik Sunuyor
TuneIn yeni bir premium hesap seçeneği sunarak dinleyicilerine tonlarca yeni müzik istasyonu ve reklamsız içerikler sunuyor.
Premium hesap üyeliğinizi aktive ettiğinizde 600 adet reklamsız müzik kanalına, 40 binden fazla sesli kitaba, beyzbol ve İngiltere Premier Lig ile Almanya Bundesliga’da oynanan maçlarının geniş özetlerine ayrıca 16 dil öğrenme kanalına da erişim sağlamış oluyor ve dilediğinizi dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Bu da size sadece dilediğiniz parçayı dilediğiniz zaman dinleyebildiğiniz bir müzik uygulamasından fazlasını vermiş oluyor.

Öncelikli olarak premium hesap imkanı Amerika, Kanada ve İngiltere’de kullanılabilir olacak; ancak TuneIn kısa zaman içinde kullanımda olduğu diğer ülkelerde de bu hizmeti devreye sokacağını bildirdi.

Amerika’da 7.99 Dolar, Kanada’da 8.99 Dolar ve İngiltere’de 5.99 Sterlin olacak olan hizmetin yanı sıra ücretsiz kullanıcılar da daha önce faydalanmakta oldukları şekilde hesaplarını kullanmaya devam edebilecekler.TuneIn’in premium içerikleri şu an için uygulamanın içinden görüntülenebiliyor ve firma kısa bir süre herkesin deneyebilmesi için bir ücretsiz deneme imkanı sunuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0