• Anasayfa
  • Mobil
  • Türk Geliştirici AnTuTu Sonuçlarını Yükseltti: AndroBooster

Türk Geliştirici AnTuTu Sonuçlarını Yükseltti: AndroBooster

2
0
0
0
0
Emre Harbutoğlu tarafından geliştirilen AndroBooster, uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Daha önce geliştirmiş olduğu AndroEnergy isimli uygulamayla gündemimize gelen Türk geliştirici CyanLog, pil tüketimini minimum düzeye indiren bu uygulamasının ardından yeni bir uygulama daha geliştirdiğini duyurdu. 'AndroBooster' ismini verdiği bu yeni uygulamasında hıza odaklanmış olan CyanLog, mobil cihazlarda kullanılan uygulamaların hızını arttırmayı amaçlıyor.

Açık ve net bir uygulama içeriğine sahip olan AndroBooster, özellikle rootlu olan cihazlarda son derece derece yüksek performans sağlıyor. 3 farklı hızlandırma seçeneğine sahip olan uygulamanın ilk seçeneği 'Uygulama Hızlandırıcısı.' Sadece belirli bir uygulamaya yönelen ve o uygulamayı hızlandırmak için kullanılan bu seçenek, rootsuz olan cihazlarda kullanılabilen tek seçenek. Cihazdaki RAM'in çoğunun tek bir uygulama için ayırılmasını sağlayan bu seçenek, oyun oynarken donma/kasma yaşayan kişilere çözüm sunabilir.Diğer seçenek ise 'Ultra Oyun Modu.' Ne için kullanıldığını isminden de anlayabileceğiniz bu mod, sadece rootlu olan cihazlarda çalışıyor. Cihazdaki tüm işlemci çekirdeklerinin son hızda çalışmasını sağlayan Ultra Oyun Modu, ağır grafikli oyunları oynayabilmek için kullanılabilir.

Son seçeneğimiz ise 'Yüksek Hızlandırma Modu.' Cihazın aktif işlemci çekirdeklerini hızlandıran bu mod, Ultra Oyun Modu kadar olmasa da performansın artmasına katkıda bulunur. Bu mod da sadece rootlu cihazlarda kullanılabilir.
 

 AnTuTu Sonuçları Karşılaştırması


 

 Geekbench Sonuçları Karşılaştırması


 

  AndroBooster
 

 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0