• Anasayfa
  • Mobil
  • Türk Kullanıcıya Ait iPhone 3G S Model Telefon Patladı!

Türk Kullanıcıya Ait iPhone 3G S Model Telefon Patladı!

0
0
0
0
0
Bu aralar yine telefon patlama haberlerini görmeye başladık. Şimdi de bir Türk kullanıcının iPhone 3G S model akıllı telefonu patladı.
Sanki cebimizde el bombası taşıyormuşuz gibi sürekli akıllı telefon patlamaları, yanmalarıyla ilgili haberler duyuyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir çocuğun vücudunda, orijinal olmayan şarj aletini kullanarak iPhone’ununu şarj etmek isterken telefonun patlayıp alev alması sonucu 1. ve 2. dereceden yanıklar oluşmuştu. Sonuçları bu kadar kötü olmasa da yine bir telefon patlama haberi bu sefer ülkemizden geldi.

Androidpit’in forum sitesinde karşılaştığımız Serhan Bilek isimli bir kullanıcının başına gelen olayda, iPhone 3G S model telefon hiçbir aktivitenin yapılmadığı bir anda (konuşma, şarj edilmesi gibi) patlamış. Arkadaşımız, şans eseri olaydan yara almadan kurtulmuş.

Bizi en çok düşündüren olay, telefonun hiçbir işlem yapılmadan patlamış olması. Bu kadar patlama, yanma haberlerinden sonra şahsen cebimde potansiyel bir el bombası taşıyormuşum gibi hissetmeye başladım.

Aşağıda patlayan iPhone 3G S modelindeki telefonun görüntülerini inceleyebilirsiniz.Kaynak: Androidpit
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0