• Anasayfa
  • Mobil
  • Türk Tasarımcıdan Mükemmel Galaxy S7 Konsepti!

Türk Tasarımcıdan Mükemmel Galaxy S7 Konsepti!

1
0
0
0
0
Önümüzdeki yılın merakla beklenen telefonlarından Galaxy S7, Türk tasarımcı Hasan Kaymak'ın konsept çalışmasıyla karşımıza çıkmakta.
Mobil cihaz sektöründe Apple ile birlikte başı çeken Samsung'un merakla beklenen ve oldukça iddialı bir şekilde gelen yeni Galaxy cihazı S7'ye dair henüz resmi bir özellik, ya da görsel ortaya çıkmış değil.

Ancak hemen hemen her cihazda karşımıza çıkan ''konsept tasarım'' olayı, piyasanın şu sıralar en popüler telefonu için de söz konusu olmuş. Yaptığı pek çok başarılı konsept tasarımlar ile adından söz ettiren Hasan Kaymak'ın son işi Samsung Galaxy S7'ye bir konsept çalışması yapmak olmuş.Metal çerçeveye sahip telefon tasarımında 5.2-inç, 4K çözünürlüğünde ekran bulunmakta. Tasarımda telefon ekranının yok denecek kadar az bir çerçeveye sahip oluşu da dikkat çekmekte. Özellikle ses açma-kapama tuşu ileson derece farklı bir tasarıma sahip olan konsept, şu zamana kadar yapılan Galaxy S7 konseptleri içinde kendini ön plana çıkarmakta. Bu arada tasarımcı telefona ''Galaxy Premium'' adını vermiş.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0