• Anasayfa
  • Mobil
  • Türk Telekom'dan da Ücretsiz Konuşma ve İnternet Desteği

Türk Telekom'dan da Ücretsiz Konuşma ve İnternet Desteği

1
0
0
0
0
Ülkemizde yaşanan üzücü olaydan dolayı vatandaşların kesintisiz iletişim sağlaması adına operatörler destek vermeye devam ediyor. Turkcell ve Vodafone'dan sonra Türk Telekom da ücretsiz konuşma ve internet desteğini duyurdu.
Bir süredir ülkemizde yaşanan olaydan dolayı vatandaşların iletişim ihtiyaçlarını karşılaması adına operatörler iletişimin sürdürülebilmesi için desteklerini açıklıyorlar. İlk olarak Turkcell (İlgili haber) ardından da Vodafone'dan (İlgili haber) gelen ücretsiz konuşma ve internet desteği Türk Telekom tarafından da açıklandı.

Türk Telekom'un gece saatlerinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Türk Telekom mobil müşterilerine ücretsiz her yöne konuşma ve internet sağlandığı belirtilirken aynı zamanda Türk Telekom müşterisi olmayan diğer vatandaşlar için de Türk Telekom Wi-Fi noktalarında 1 hafta boyunca ücretsiz internet kullanımı, 1 hafta boyunca ankesörlü telefonlardan şehiriçi ve şehirler arası ücretsiz konuşma, Türk Telekom ev telefonu kullanan bireysel müşterilere 1 hafta boyunca şehiriçi ve şehirler arası ücretsiz konuşma sağlanacağı belirtildi.
 

Ayrıca Türk Telekom sadece iletişim desteğiyle kalmadı. Aynı zamanda Türkiye genelinde birçok noktada bulunan Türk Telekom mağazalarının 17 Temmuz Pazar günü açık olacağı ve mağazalarda serinlemek, mola vermek ya da bir şeyler içmek isteyen herkesin bu mağazalara uğrayabileceği bilgisi de Türk Telekom Twitter hesabından paylaşıldı.

Güncelleme: Türk Telekom az önce Tüm Türkiye'de evde/işte internet müşterilerine 1 hafta boyunca ekstra 10GB internet tanımlanacağını da Twitter üzerinden duyurdu.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0