• Anasayfa
  • Mobil
  • ​Türk Telekom'dan Mobil Cihazlara İlk Kampanya Geldi

​Türk Telekom'dan Mobil Cihazlara İlk Kampanya Geldi

0
0
0
0
0
Avea'yı bünyesine alan Türk Telekom'dan mobil cihaz kullanıcılarına yönelik ilk kampanya geldi.
Hatırlayacağınız üzere yaklaşık bir ay kadar önce Türk Telekom oldukça önemli bir işe imza atmış ve TTNET ile Avea'yı resmi olarak tek bir çatı altında toplamıştı. Bu olayın arından, kısa bir süre içinde de GSM operatörü Avea olan kullanıcıların telefonlarında Türk Telekom yazısı yavaş yavaş görülmeye başlanmıştı.

Şimdi ise Avea'nın yerini olarak yeni GSM operatörü olan Türk Telekom'dan mobil cihaz kullanıcılarına yönelik ilk kampanya geldi. Türk Telekom, kullanıcılarına haftanın 2 günü cepten hediye internet sunacak.

Yıl sonuna kadar sürecek kampanya dahilinde faturalı ve faturasız Türk Telekom kullanıcılarına, her hafta 2 gün ücretsiz internet sunulacak. Bu ücretsiz internetin aylık sınırı ise 2GB olarak belirlenmiş. Ücretsiz internet kullanımı sağlayacağınız iki günün, haftanın hangi iki günü olacağı konusunda bilgilendirme, kampanyaya katılmanızın ardından Türk Telekom tarafından gönderilecek bilgilendirme mesajı ile belirtilecek. ''HEDIYE 2 GUN'' yazıp 5555'e mesaj attığınız zaman sizde kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Kampanya hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenler buraya göz atabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0