• Anasayfa
  • Mobil
  • Turkcell, 4G'li Akıllı Telefon Kampanyası Başlattı

Turkcell, 4G'li Akıllı Telefon Kampanyası Başlattı

1
0
0
0
0
Turkcell, 4G'li Akıllı Telefon Kampanyası Başlattı
Turkcell, 4G hizmetinin desteklendiği bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre aralarında Samsung, LG ve Sony'nin de bulunduğu farklı modeller, 350 TL'ye varan indirimlerle satışa sunulacak.
Türkiye’de 4G hizmetlerinin 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren kullanılacağını sizlere daha önce aktarmıştık. Turkcell, bu yıl içerisinden itibaren akıllı telefon satın alacak kişilerin 4G’ye öncelik verecek olmalarından dolayı bir kampanya başlattı.

Turkcell, kampanya kapsamında Turkcell Turbo T50, LG G2, LG G3, Sony Xperia 4G, Samsung Galaxy Grand Prime, Galaxy A5 ve Galaxy A7 model akıllı telefonları 350 TL’ye kadar indirimle kullanıcılarına sunacak. 

Kampanyadan faydalanarak bu modellerden bir tanesini satın alan kullanıcılar, ilk iki ay boyunca 3 GB internet sunuyor. Sony Xperia E4G’yi satın alanlara ise ilk ay geçerli olmak kaydıyla 1 GB internet sunuluyor.

Turkcell’de bireysel faturalı hatlara sahip olanlar, Turkcell, Samsung, LG ve Sony’ye ait 7 farklı modeli 36 aya varan taksitlerle tarifeye fiyatlar eklenerek sahip olabilecekler. Kurumsal hat sahibi olanlar ise bu kampanyadan 24 ay vadeli taksit seçenekleriyle faydalanabiliyorlar.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0