• Anasayfa
  • Mobil
  • Turkcell'den Google Play Store Alışverişlerinde 5 TL Hediye!

Turkcell'den Google Play Store Alışverişlerinde 5 TL Hediye!

0
0
0
0
0
GSM operatörlerinin kullanıcılarını mobil alışverişe teşfik etme amaçlı yaptığı kampanyalara bir yenisi de Turkcell'den geldi.
Ülkemizin en fazla kullanıcı sayısına sahip GSM operatörlerinden biri olan Turkcell'in kullanıcılarına Google Play Store'da yapacakları alışverişlerle ilgili bir süprizi var.

Son dönemlerde mobil cihazlar kullanılarak -özellikle Google Play- üzerinden gerçekleştirilen alışveriş sayısındaki artışı göz önünde bulunduran Turkcell, daha fazla kullanıcısını mobil alışverişe çekmek adına bir kampanya başlatmış durumda.Kendi sitesinden resmi olarak da kullanıcılara duyurulan kampanyaya göre, Google Play Store'da ilk kez Turkcell Mobil Ödeme Servisini kullanan müşteriler, Turkcell'den 5 TL'lik indirim kazanacak. Bu indirimi de ilk ücretli uygulamanızı ya da uygulama içi satın alma işleminizi gerçekleştirirken kullanabileceksiniz.

Android cihaz sahibi olan tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği servis sayesinde, kredi kartı bilgileri ya da benzeri şeyler olmadan, sadece Turkcell telefon numaranız ile alışveriş yaparak ödeme işlemi gerçekleştirebilmektesiniz. Gerçekleştirdiğiniz alışveriş tutarı da faturalu hatlar için faturaya yansıkmakta ya da faturasız hatlar için TL bakiyesinden düşülmekte. Turkcell Mobil Ödeme Servisini nasıl kullanacağınız konusunda aşağıdaki görseller yardımcı olacaktır.

İşte bu sistem bağlamında 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek 5 TL indirim kampanyası hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0