• Anasayfa
  • Mobil
  • Turkcell'den Ücretsiz Konuşma, SMS ve İnternet Desteği

Turkcell'den Ücretsiz Konuşma, SMS ve İnternet Desteği

0
0
0
0
0
Ülkemizde dün akşamdan bu yana süren olay nedeniyle Turkcell, vatandaşların iletişimde kalabilmesi için tüm müşterilerine ücretsiz konuşma, SMS ve internet yükleyeceğini duyurdu.
Geçtiğimiz gün İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülke genelinde dün geceden bu yana yaşanan olayda birçok vatandaşımız acil durumlarla karşı karşıya geliyor, aynı zamanda yakınlarının sağlık durumuyla ilgili bilgi edinme ihtiyacı hissediyor.

Turkcell, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yaşanan olaya bağlı olası bir acil durumda iletişim sıkıntısı yaşamaması için tüm Turkcell müşterilerine ücretsiz konuşma, SMS ve internet yükleneceğini belirtti. Turkcell'in bu desteği Turkcell Twitter hesabı üzerinden hızla yayıldı. Turkcell konuyla ilgili detaylı bir açıklamada bulundu.

 Konuyla ilgili Turkcell'in açıklaması

Türkiye'nin Turkcell'i olarak yaşanan süreçte halkımızın kesintisiz iletişimini sağlamak adına tüm gücümüzle çalışıyor ve hiçbir hizmetin aksamaması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın acil iletişim ihtiyaçlarını karşılayıp yakınlarına ulaşabilmeleri için tüm Turkcell'lilere ücretsiz konuşma, SMS veinternet yüklemesi yapılacaktır.

Haberlere ve resmi duyurulara anında ulaşıp gelişmeleri mobil cihazlardan kesintisiz takip etmek için Turkcell TV+ uygulamasının (http://www.turkcell.com.tr/tr/tvplus) kullanılabileceğini hatırlatır, kamuoyuna saygıyla duyururuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0