Önümüzdeki Ay Tanıtılacak Olan Turkcell T70'in Özellikleri Nasıl Olacak?

1
0
0
0
0
Turkcell'in önümüzdeki ay tanıtması beklenilen Turkcell T70 hakkındaki detaylar ortaya çıktı.
Turkcell'in operatör telefonları olarak başarılı bir grafik çizdiğini söyleyebileceğimiz cihazları konusunda en son çıkan T60 modeli genel olarak oldukça sevilmişti. Şimdi ise yeni nesil cihazların ortaya çıkmasıyla ve 4.5G ile yeni cihazlar arayan kullanıcılar için yine güzel bir çözüm hazırlamak isteyen Turkcell'in T70 modeline ait detayları ortaya çıkmaya başladı.

Teknik özellikler bakımından 5 inçlik Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 615 çipseti ve Adreno 405 grafik işlem birimi, 3GB RAM ve 32GB depolama alanı, MicroSD kart desteği, parmak izi okuyucusu, Cat 4 bandında 4.5G desteği, 13MP arka ve ön kamera ile 2500mAh batarya gibi detaylara sahip olması beklenen cihaz arka tarafta da cam kasa kullanımına gidilecek.Temel bazda bu özelliklerin beklendiği cihazda şahsi tahminime göre ZTE Blade S7'yi baz alacak telefonda reklamlarında iddia ettiği ve bizim de testimizde gördüğümüz hızlara kendi telefonuyla destek vermek için işlemciyi yeni nesil Snapdragon 652 ve Adreno 510 grafik işlem birimini tercih etmesi ve bu bağlamda Cat 7 ile 300Mbps download 100Mbps upload hızlarını desteklemesini bekliyorum. Bu hamle hem telefonun performansında ciddi olarak bir artı sunacakken, diğer bir yandan internet noktasında da oldukça iyi bir orta seviye telefonu gün yüzüne çıkacak.

Bakalım, Mayıs ayıyla beraber yapılacak lansman ile telefonun en net detaylarını göreceğiz. Ayrıca geçen sene 999TL satış fiyatı ve 799TL de ön sipariş fiyatı ile satışa çıkan T60'ı baz alırsak 1200TL dolaylarında bir satış fiyatı ve 1000TL gibi ön sipariş fiyatına sahip olabilir. Ama bu konunun herhangi bir resmiyet içermediğini ve şahsi düşüncem olduğunu belirteyim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0