• Anasayfa
  • Mobil
  • Turkcell T70 Geliyor, İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Turkcell T70 Geliyor, İşte Fiyatı ve Özellikleri!

2
2
0
0
0
Turkcell'in yeni akıllı telefonu T70 tanıtıldı. Fiyat - dengesi ile dikkat çeken cihazın teknik özelliklerine ve satış rakamına birlikte göz atalım...
Turkcell’in bütçe sınıfı T serisi akıllı telefonlarının son temsilcisi T70 tanıtıldı. İstanbul’da gerçekleşen lansmanda duyurulan yeni cihazın en dikkat çekici özelliği uygun fiyatla optimum performansı sağlayabilecek bir ürün olması ve 4.5G desteklemesi. Biz de lansmandaki gibi yapalım ve her zaman sona saklanan detayı hemen en başta sizlerle paylaşalım. Yeni T70’in satış fiyatı sadece 649 TL.

 Turkcell T70'in Özellikleri Neler?

Peki ya yeni Turkcell T70 modeli bu uygun fiyata karşı nasıl bir donanım, ne gibi özellikler sunuyor? Cihazda 4 çekirdekli Snapdragon 210 işlemciye yer verilmiş durumda. 2 GB bellek bulunan cihazın dahili hafızası ise 16 GB olarak açıklandı. Cihazın depolama alanı 32 GB'a kadar artırılabiliyor. 4.5G desteği ise Cat 4 sınıfı bir modem ile sağlanıyor ve 150mbps'ye kadar bağlantı hızı sunuyor.

 Sesli Komut ile Selfie Çekebiliyor!

Kamera tarafındaki kaliteyi test etmeden fazla bir şey söyleyemesek de, 8 megapiksel çözünürlüğündeki arka kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğündeki ön kamara kağıt üzerinde tatminkar görünüyor. Ayrıca, ana kamerada otomatik odaklanma ve flaş özelliği de bulunuyor. Cihazın ilginç özelliklerinden biri de sesli komut ile selfie çekebilmesi. Özellikle, selfie çubuk kullanılırken sayaç yerine bu özellik işe yarayabilir.

 Turkcell T70 Taksitli Fiyatı Ne Kadar?

Yazılım tarafından Android 6.0 Marsmallow’a yer verilen Turkcell T70 için pil gücü açıklanmış değil. Turkcell’in verilerine göre 10 saat konuşma ve 370 saat bekleme süresi sunuyor. Cihazı Turkcell hat sahiplerinin sözleşmeli olarak alması da mümkün. 649 TL satış fiyatı bulunan T70, Bip, Fizzy ve diğer servisler ücretsiz olarak 36 ay boyunca 25 TL'lik taksitlerle satın alınabilecek.
2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0